aktualności

11 marca 2024

Nabór zgłoszeń na Festiwal NNW 2024

Autor: Natalia Spychalska

Ruszył nabór zgłoszeń na 16. Międzynarodowy Festiwal Filmowy NNW, który odbędzie się w Gdyni w dniach 4-7 października 2024 roku.

Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe oraz dystrybutorów do zgłaszania polskich i zagranicznych filmów fabularnych oraz dokumentalnych, a także reportaży radiowych.

Nabór zgłoszeń do wszystkich konkursów festiwalu odbywa się ONLINE.
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia znajdujący się na festiwalowej stronie, dołączyć link do kopii przeglądowej produkcji oraz przesłać materiały selekcyjne (trailer i fotosy z filmu).

Szczegółowe informacje o konkursach oraz formularze online znajdą Państwo w zakładkach poszczególnych KONKURSÓW.

Przed przesłaniem zgłoszenia zapoznaj się z REGULAMINEM.
Regulamin zawiera kryteria jakie należy spełnić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane.

OSTATECZNY TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 31 MAJA 2024 ROKU.

Masz pytania? Pisz do nas na adres: konkurs@festiwalnnw.pl

Festiwal NNW jest bezpłatny i otwarty dla każdego.

Zobacz również

8 lutego 2023

Otwarty konkurs ofert na projekty filmowe – trwa nabór

Prezydent Gdyni ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu kultury w 2023 roku: projekty filmowe - edukacja i projekty kulturalne. Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania wniosków o dofinansowanie swoich projektów. Do zdobycia jest nawet 60 tys. zł! Termin naboru: 20 lutego 2023 r.

20 czerwca 2023

Lipiec / sierpień 2023 pod flagą WAKACYJNEGO PORTU KULTURY

Jeśli masz ochotę spędzić wakacje 2023 w kreatywny sposób, zapraszamy do wyjątkowego miejsca - Wakacyjnego Portu Kultury, w którym czeka na ciebie wiele bezpłatnych atrakcji organizowanych przez Fundację Trefl oraz Miasto Gdynia. Spacery tematyczne, kursy mistrzowskie i rodzinne warsztaty to tylko niektóre propozycje.

13 października 2023

HELP! Beatlesi na filmowo

18 października odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Historia Rock'N'Rolla prowadzonego przez Piotra Metza. Tym razem była to opowieści o filmowo-muzycznych perypetiach The Beatles. Legendarna grupa znana jest nie tylko z przebojów Rock&Rolla, ale i niezwykłych osobowości, które wyrażały się w wyjątkowy sposób na srebrnym ekranie.