aktualności

13 października 2022

Sztuka w Centrum

Autor: Natalia Spychalska

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza do udziału w cyklu „Sztuka w Centrum”. Od października do stycznia wyświetlonych w nim zostanie 6 filmów dokumentalnych prezentujących światowe dziedzictwo kulturowe. Na wielkim ekranie będzie można zobaczyć nie tylko wspaniałe dzieła, ale i zabytki włoskich miast: Wenecji, Rzymu, Pompei. Seanse będą odbywały się w wybrane niedziele o godz. 12:00 w sali Warszawa.

Harmonogram projekcji:

Październik:

9.10 – Napoleon. W imię sztuki

23.10 – Wenecja. Awangarda bez granic

Listopad:

6.11 – Rafael: młody geniusz

27.11 – Munch: miłość, duchy, wampirzyce

Grudzień:

11.12 – Pompeje. Miasto grzechu

Styczeń:

8.01 – Papieskie bazyliki Rzymu

Bilety do kupienia na: https://gcf.org.pl/kino-studyjne/

Zobacz również

1 czerwca 2022

Lato na Patio 2022

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na kolejną edycję projektu Lato na Patio.

1 lutego 2023

Bajka w Centrum w lutym

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza dzieci na kolejne spotkania z cyklu „Bajka w Centrum”. Program opiera się w całości na polskiej animacji, prezentując najbardziej wartościowe, nagradzane na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą, rodzime produkcje animowane dla dzieci realizowane współcześnie. W repertuarze na luty m.in. Bolek i Lolek oraz Miś Kudłatek. Projekcje odbędą się 18 i 23 lutego.

13 listopada 2023

Gdynia Korean Film Festival

W Gdyńskim Centrum Filmowym trwa Gdynia Korean Film Festival. To unikalna okazja do zobaczenia najnowszych oraz kultowych produkcji koreańskich. Bilety dostępne na stronie Centrum - w zakładce Kino Studyjne.