aktualności

11 marca 2024

O co BIEGA – ZDROWA preLEKCJA

Autor: Natalia Spychalska

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „O co BIEGA – ZDROWA preLEKCJA W CENTRUM” adresowane do uczniów szkół ponadpodstawowych.

22 marca (piątek), godz. 10:00
sala Goplana

PreLEKCJĘ „CZY ŻYWIENIE MOŻE WPŁYWAĆ NA NAUKĘ” poprowadzi dr inż. Katarzyna Żyłka.

Po spotkaniu: pokaz filmu „SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM”, reż. Tyler Nilson, Mike Schwartz.

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Ma już nawet specjalną ksywkę: Sokół z masłem orzechowym! Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

Projekt został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

🎟 Bilety grupowe dostępne w cenie 16 zł
https://gcf.org.pl/…/o-co-biega-sokol-z-maslem-orzechowym/

📩 Kontakt i rezerwacje: tel. 790 490 029, rezerwacje@gcf.org.pl

Zobacz również

13 listopada 2023

Gdynia Korean Film Festival

W Gdyńskim Centrum Filmowym trwa Gdynia Korean Film Festival. To unikalna okazja do zobaczenia najnowszych oraz kultowych produkcji koreańskich. Bilety dostępne na stronie Centrum - w zakładce Kino Studyjne.

11 listopada 2023

DZIEŃ KINA POLSKIEGO | 11/11/23

Przez cały dzień wyświetlane były jedynie POLSKIE FILMY. Była to okazja do zobaczenia najnowszych premier oraz dzieł nagradzanych na najważniejszych festiwalach filmowych w Polsce i na świecie. Na kinomanów czekały również pokazy przedpremierowe, a także klasyki. Pokazem specjalnym był „Przypadek” w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego.

12 listopada 2023

Collaborate To Innovate: Dzień Francuski

Zapraszamy na Dzień Francuski w Gdyńskim Centrum Filmowym w ramach projektu Twarzą w Twarz z Kinem Europejskim, podczas którego będziemy mieli okazję poznać kulturę wybranych państw europejskich. 15 listopada 2023 Gdyńskie Centrum Filmowe zamieni się w małą Francję.