Autor: Natalia Spychalska
GDYŃSKIE CENTRUM FILMOWEGdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na nowy sezon cyklu poświęconego wielkiej sztuce na wielkim ekranie.
BILETY dostępne w kasie kina GCF lub na stronie gcf.org.pl w zakładce REPERTUAR.
Harmonogram:

7 marca rusza całoroczny cykl pokazów, który w 100. rocznicę urodzin reżysera pozwoli na nowo odkryć aktualność jego najważniejszych dzieł.
Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „O co BIEGA – ZDROWA preLEKCJA W CENTRUM” adresowane do uczniów szkół ponadpodstawowych. PreLEKCJĘ „CZY ŻYWIENIE MOŻE WPŁYWAĆ NA NAUKĘ” poprowadzi dr inż. Katarzyna Żyłka. Po spotkaniu: pokaz filmu „SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM”, reż. Tyler Nilson, Mike Schwartz.
Gdyńskie Centrum Filmowe obchodzi 10. rocznicę działalności. Z tej okazji w dniach 13-14 września 2025 r. odbędzie się cykl wydarzeń i pokazów filmowych. Wszystkie seanse w regularnym repertuarze będą dostępne w cenie 10 zł.