aktualności

23 października 2022

Gdyńskie Treflliki uczą dzieci bezpieczeństwa na drodze

Autor: Natalia Spychalska

„Oklaski za odblaski. Bezpieczne dzieci na drodze” to kampania społeczna przygotowana przez Fundację Trefl, w ramach której powstał animowany spot z bohaterami produkowanego w Gdyni serialu „Rodzina Treflików”.

Akcja kierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, ale też do ich starszego rodzeństwa, rodziców, dziadków, opiekunów, nauczycieli i wychowawców.

Zobacz film na YouTube:

Akcji towarzyszy książeczka edukacyjna „Trefliki i dobre nawyki. Bezpieczeństwo na drodze” opracowana przez Marka Konkolewskiego – eksperta od zagadnień bezpieczeństwa ruchu drogowego, która jest do pobrania na stronie: www.edukacjaztreflikami.pl.

Od 1 października spot można oglądać na kanale „Rodziny Treflików” na YouTube oraz w mediach społecznościowych.

Będzie również wyświetlany w wybranych ośrodkach zrzeszonych w Sieci Kin Studyjnych w całej Polsce.

Zobaczą go także widzowie seansów familijnych w sieci kin Helios, a od listopada – widzowie przed telewizorami.

Zobacz również

19 czerwca 2023

Zapraszamy młodzież na warsztaty filmu animowanego

Fundacja Trefl i Miasto Gdynia zapraszają na warsztaty filmu animowanego organizowane w ramach Gdyńskiej Mapy Modernizmu, które odbędą się w sierpniu. Podczas 4-dniowego warsztatu młodzież będzie miała okazję wspólnie stworzyć animację od podstaw pod okiem profesjonalnych twórców z KAZStudio w Gdyni. Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy online.

8 września 2023

Gdyńska Mapa Modernizmu: premiera animacji stworzonej przez młodzież

Zapraszamy na premierę filmu, który powstał w ramach projektu GDYŃSKA MAPA MODERNIZMU. Twórcami 5-minutowej animacji poklatkowej są młodzi ludzie uczestniczący w warsztatach zorganizowanych ze środków Miasta Gdyni w sierpniu tego roku przez Fundację Trefl.